GWARANTUJEMY
BEZPIECZEŃSTWO

Jako wyspecjalizowany broker ubezpieczeń zdrowotnych jesteśmy dla naszych Klientów gwarantem uzyskania najlepszego rozwiązania i właściwego serwisu. Mamy szerokie doświadczenie w zakresie negocjacji, wdrażania i przeprowadzania w firmie zmian świadczeniodawcy. Jako ekspert rynku ubezpieczeń i abonamentów medycznych mamy umiejętności i praktykę w tworzeniu dedykowanych rozwiązań, spełniających wymogi i oczekiwania naszego Klienta. Każdy proces przeprowadzamy w sposób niebudzący wątpliwości co do kierunku proponowanych zmian lub wdrażania nowych rozwiązań, znając ich rezultaty w zamkniętych już projektach. Rekomendacje od naszych Klientów są tego najlepszym potwierdzeniem.

Znając od wielu lat realia prowadzenia biznesu, promując kompleksowe podejście do tego rodzaju ryzyka, wiemy jak skutecznie je ubezpieczyć będąc zaufanym i wyłącznym partnerem osób decyzyjnych. Członek Zarządu powinien korzystać z usług Prawnika, co do którego ma pełne zaufanie i przekonanie do jego profesjonalizmu. Podobnie rzecz się ma z Brokerem Ubezpieczeniowym. Doradztwo w zakresie pokrycia ochroną ryzyk związanych z wykonywanym zawodem, jest tak samo kluczowe, jak otrzymana porada prawna – ich celem jest przecież zabezpieczenie się przed przykrymi konsekwencjami błędnych lub wątpliwych decyzji zarządczych. Niestety, nie wszystko jest też zależne od nas, a to co nieprzewidywalne powinno być skutecznie zabezpieczone. Jako Broker Ubezpieczeniowy oferujemy naszym Klientom zindywidualizowane doradztwo ukierunkowane na zabezpieczenie Zarządów przed ewentualnymi roszczeniami w trakcie pełnienia funkcji i po jej zakończeniu. Dla naszych Klientów jesteśmy pewnym i profesjonalnym partnerem wyspecjalizowanym w zakresie ryzyk typowych dla stanowisk decyzyjnych.

Błąd w sferze podatków, niewłaściwa inerpretacja przepisów, Split Payment lub niedopełnienie obowiązku raportowania Schematu Podatkowego i wiele innych zagrożeń natury podatkowej – to tylko nieliczne ryzyka związane ze sferą fiskalną. Analizując sytuację naszego Klienta tworzymy rozwiązanie, które zapewni mu komfort funkcjonowania i zabezpieczy większość ryzyk podatkowych. Ubezpieczenia ochrony podatkowej chronią firmę w trakcie prowadzenia kontroli podatkowej i w przypadku wystąpienia sporu z KAS lub ZUS. Należy podkreślić fakt, że ochrona ubezpieczeniowa obejmuje lata poprzedzające start polisy i trwa aż do chwili wyczerpania możliwości procesowych przewidzianych polskim prawem. Wiemy też, jak skutecznie ubezpieczyć osoby decyzyjne na wypadek kar pieniężnych, grzywien czy odszkodowań, nakładanych w drodze postepowań karno-skarbowych. Coraz więcej regulacji w sferze prawa podatkowego daje ogromne możliwości nakładania kar personalnych, o maksymalnych wartościach dopuszczanych prawem, nawet w sytuacji jedynie zaniedbania obowiązku wynikającego z danej regulacji. Wsłuchując się w sytuację Klienta dajemy skuteczne pokrycie ryzyka wraz z zabezpieczeniem finansowym Członka Zarządu.

Najszersze w Polsce kompetencje i wieloletnie doświadczenie naszego zespołu, gwarantują Klientom skorzystanie z najnowszych rozwiązań szytych na miarę w odpowiedzi na konkretne potrzeby danego przedsiębiorcy, przy zachowaniu najwyższych standardów tajemnicy zawodowej.

Obsługujemy 236 firm.
Z naszych autorskich rozwiązań skorzystało ponad 20 000 osób.
Działamy w całej Polsce.

Czytaj więcej: ADESS – OCHRONA ZARZĄDU I WŁAŚCICIELI FIRM

Doskonale znamy cały rynek oferentów w Polsce a przede wszystkim charakterystykę ich działania w praktyce. Dzięki temu każde negocjacje i wdrożenie są naszym pełnym sukcesem, a także ogromnym ułatwieniem dla codziennej pracy naszego Klienta, który oszczędza czas i pieniądze. Każdy nasz Klient otrzymuje dostęp do swojego profilu w systemie kancelarii on-line, gdzie gromadzona jest wszelka dokumentacja związana z programem. Nasza działalność brokerska objęta jest polisą ubezpieczenia OC z Sumą Gwarancyjną 1 924 560,00 Euro.

Najszersze w Polsce kompetencje i wieloletnie doświadczenie naszego zespołu, gwarantują Klientom skorzystanie z autorskich rozwiązań niedostępnych dla rynku.

Obsługujemy 236 firm.
Z naszych autorskich rozwiązań skorzystało ponad 20 000 osób.
Działamy w całej Polsce.

Czytaj więcej: ADESS – OPIEKA MEDYCZNA DLA FIRM

Pliki Cookies

Nasza strona używa plików ciasteczek (cookies) aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Więcej o naszej polityce prywatności możesz znaleźć Tutaj